Přesně před rokem jsem zhruba touhle dobou dávala na Facebook svůj první blogový příspěvek. Stálo za ním několik měsíců práce, kdy jsme s T dávali dohromady vizuální stránku blogu, platformu atd. Byla jsem pyšná, natěšená a zvědavá na reakce okolí. Od té doby se toho dost změnilo, ale moje chuť sdílet naše zážitky, myšlenky a tipy zůstala. Naštěstí!

Vždycky říkám, že i kdyby to mělo pomoct/potěšit/povzbudit jen jediného člověka, má to smysl. Blogování pro mě znamená chvilkový únik do světa slov, zamyšlení se nad vlastními myšlenkami a prožitky, uvědomění si toho, že všechno to, co prožívám, je úplně normální. Miluju pozitivní a vlastně jakékoli reakce od Vás, jsem dojatá, když dostanu zprávu, že jsem někoho pobavila, potěšila nebo že díky blogu dokonce uronil i slzu. Děkuju Vám všem, že jste, čtete a píšete 🙂

Jako dárek mi T nadělil několik funkčních vylepšení, já jsem si nadělila nové záhlaví no a pro Vás jsem ve spolupráci s několika úžasnými lidmi dala dohromady soutěž! Doufám, že se Vám bude líbit, zůstanete s námi a budete dál stejně úžasní! A teď už rychle k tomu, co vlastně můžete vyhrát:

  1. Poukázka na funkční oblečení DUOMAMAS

O Duomamas tu básním už nějaký ten pátek, jejich funkční oblečení nejen pro děti je skvělým pomocníkem jak v zimě, tak v létě. Úžasná Eva mi darovala do soutěže poukázku na 500,- Kč, takže jedna z vás bude mít šanci pořídit dětem (nebo sobě!) nějaký kvalitní funkční kus na blížící se zimu! Na jejich nabídku se můžete podívat tady (klik).

      2. Minifocení s Bětkou

Focení s Bětkou z Bětka Penkalová Photography byl pro nás jeden z nejkrásnějších zážitků, s několika památkovými fotografiemi jako bonusem :)) O tom, jak focení probíhalo, jsem psala tady (klik). Do soutěže Bětka poskytla poukázku na zimní minifocení v rozmezí 30 min, ze kterého dostanete 5 fotek. Poukaz je časově omezen a to do konce dubna.

     3. Kojící korále MIMIJO

SIlikonové kojící korále nosím téměř každý den, a nikdo (krom těch, co je mají taky 😀 ) nepozná, že jsou vlastně původně pro Alana. Nejšíkovnější Ksenia nám do soutěže věnovala korále v krásné kombinaci starorůžové a bílé barvy! Korále si můžete prohlídnout tady (klik).

     4. Duha od TARGE

Tvůrce věhlasného zvukostromu věnoval do soutěže svou novinku – skládačku duhu s 9 barevnými oblouky. Slouží nejen jako skládačka ale i balanční plocha, garáž pro autíčka nebo cokoli jiného, fantazii se meze nekladou!

 

     5. Pytel na hračky od NANAPARTY

Pytel na hračky s trojúhelníky byl úplně první dekorace, kterou jsem Alanovi koupila. Když přišel, bála jsem se, že se brzy zníčí a budu muset kupovat nový, ale už je s námi taky skoro rok a vypadá pořád stejně! Magda z Nana Party prostě umí :)) Jeden takový pytel můžete vyhrát i vy, na motivy se můžete podívat tady (klik).

A jak na to? Je to úplně jednoduché – stačí, když mi tady do komentářů napíšete, proč čtete můj blog, případně co Vás na něm zaujalo a připojíte k tomu Vaši emailovou adresu – tím se automaticky dostanete do slosování o všech pět dárků. Soutěž potrvá do této neděle, tedy 8.10. 2017. Od pondělí pak během pěti dnů vylosuju pět výherců ze všech komentářů, které tady budou. Každý však může vyhrát jen jeden dárek – vítěz bude vždy po daném losování z toho dalšího vyškrtnut 🙂 Tak hodně štěstí! A děkuju ♥