Před touhle cestou jsme si slíbili, že to bude opravdu odpočinková dovolená. Budeme se řídit Alánkem, jeho režimem a potřebami, abychom si to užili všichni. A ono to najednou dává opravdový smysl!

S dítětem je prostě všechno jinak, a tak by asi i naše dovolená v Brightonu měla úplně jiný program, kdybychom neměli dítě. Jenže my ho máme…a když už jsme se rozhodli i s ním procestovat kus světa, musíme mu to trochu zpříjemnit. A tak jsme dnes vyrazili na úplně perfektní dětské hřiště, kde jsme si celé dopoledne v klidu hráli.

Tohle na Anglii zbožňuju nejvíc – ty krásné parky plné jezírek, nádherných květin a hebké trávy. Dřív jsem se ještě moc po hřištéch nekoukala, ale i ty tady stojí za to. Alánek si to dopoledne užil, a všichni jsme načerpali síly na další procházky městěm. Konečně jsme se taky šli podívat až na pláž, fouká strašný vítr, tak se tam dalo být jenom chvilku.

A prostě jen tak jsme. Bez žádných velkých plánů a must-see seznamů. Jen se tak procházíme, vegetíme v parcích a užíváme si té specifické atmosféry. Možná se sem přeci jen jednou vrátíme…natrvalo.