Celou zimu jsem se strašně těšila na jaro/léto. Prostě až bude teplo a bude se dát zase být venku. A to nejen kvůli dlouhým procházkám, výletům a piknikům, ale taky venkovním festivalům! Ještě před Alanem jsme s T dost chodili na všechny tyhle akce a vždycky jsme si to strašně užívali. 

A proč by to jako nešlo i s Alanem? Za tento víkend jsme stihli navštívit hned dva – Korso Krymská včera a Burger fest dnes. A obojí byla pecka! Tak moc mi to chybělo… Alana jsme vzali do Kibi – kdo by se totiž chtěl prodírat davem s kočárkem? – a vyrazili jsme si to užít. Ochutnat něco dobrého, nasát atmosféru a prostě jen tak být. Alan to zvládl skvěle, až na to, že všude bylo jídlo, které nebylo jeho, tak jsme dost lidí pobavili tím, jak se z Kibi Alan natahoval po cízích burgerech a bábovkách… Aspoň byla legrace.

Plevel v Krymské je už taková ikona…

Jediné, co mě vždycky na podobných akcích „kazí náladu“ jsou peníze. Už abych začala vydělávat, říkám si vždycky, a nemuseli jsme tohle vůbec řešit. Ale teď bohužel musíme, tak mám pak vždycky pocit, že bych teď měla jíst týden jen suchý chleba… Ach jo ..:D

Na Burger festu, když tam ještě nebylo tolik lidí. Pak už se fotit nedalo.

 

Nejlepší burger od Brightonu! Well done Naše Maso!!!