Tak mám za sebou svůj první festivalový den. A musím říct, že jsem byla opravdu nadšená. Neuvěřitelná atmosféra, nádherné věci, dobré jídlo a prostě skvělá zábava. Všichni pozitivně naladění, usměvaví, spokojení.

Myslela jsem si, že když dorazíme v pátek hned na desátou, ještě tam tolik lidí nebude. A taky to tak ze začátku vypadalo… a pak se během pár desítek minut objevilo tolik maminek, tatínků, dětí, babiček a já nevím kdo všechno ještě.

No a jak jsme si to užili? Moc. Nejdřív jsme prozkoumali terén, vyzkoušeli dětský koutek a posilnili se v jídelní části. Pak jsem nechala Alana ostříhat u stánku dětského kadeřnického salónu Funny Sassy – měla jsem z toho nejdřív trochu strach, zatím jsem ho totiž stříhala jenom jednou já. Ale zvládl to na jedničku. A to i díky velmi profesionální kadeřnici a závodnickému autu, jehož volant ho téměř na celou dobu stříhání fascinoval natolik, že ani nevnímal, co se děje.

Pak jsem si nechala poradit ohledně výběru barefoot bot, o tom ale napíšu samostatný článek již brzy. Taky jsme vyzkoušeli nové houpací prkno Spectra od Utukutu, a nevím, kdo byl víc nadšený, jestli já nebo Alan. Asi ho budeme muset taky pořídit!

Nakonec jsem nakoupila nějaké drobnosti – funkční bambusové body od Duomamas, nádhernou říkankovou knížku od Rozmar Kopecké, a nakonec ještě plnící kapsičky Papoo od Petite&Mars, které s námi pocestují nejen do Itálie.

V neděli vyrazíme zas. Ještě totiž přemýšlím nad pár dalšími věcmi, tak abych měla čas na rozmyšlenou 🙂 A teď trocha inspirace!

Funny Sassy

Rozmar Kopecká

Amadito & Friends

Nana

Nadoma a Naven

Duomamas

Utukutu