Kdybych měla být opravdu zcela upřímná, řekla bych, že bez T si to už vůbec neumím představit. Nejen že finančně zajišťuje celou naší rodinu, ale pomáhá mi v podstatě denně s domácími povinnostmi, venčí Pedra a hlavně – neuvěřitelně mi pomáhá s Alanem. A tím nemyslím jen čas, kdy s ním je sám, ale především aktivní zapojení do téměř všech povinností jako je koupání, přebalování, krmení apod. A vždycky, když spolu před spaním blbnou, mám dojetím nakrajíčku. Tátové jsou prostě úplně stejně důležití, jako mámy. A proto jsem strašně ráda, že mohu na blížící se Den Otců jednoho takového tatínka obdarovat.

A to navíc ne jen tak ledasčím, moji první GA výhrou jsou výrobky dánské firmy Trendhim. Internetový obchod s pánskými doplňky, kterou založily dva středoškolští studenti (už asi chápete, proč je mi to tak blízké) nabízí spoustu kvalitních a krásných doplňků pro naše drahé polovičky. Neměli to ale vůbec jednoduché a cestou k úspěchu se potýkali s mnoha úskalími. Ty však zdárně překonaly a dnes má jejich firma více než 50 zaměstnanců, otevřeli kamenný obchod a jejich eshop už naplno běží v mnoha evropských zemích.

A co že to tedy můžete pro svoje muže vyhrát? Trendhim pro tuto giveaway sestavila speciální balíček v hodnotě 3000,- Kč, který obsahuje Sidegren – hnědé pouzdro na karty v barvě whiskey, Hnědou koženou peněženku Trendhim, Bílý Basic motýlek Trendhim a krásnou sadu náramků (viz foto).

Kdo by chtěl zkusit štěstí, ať mi pod tento příspěvek napíše, proč by si zrovna Váš milovaný zasloužil vyhrát (nebo vy, v případě, že jste muž)) a připojte svůj email 🙂 Soutěž běží až do neděle, tedy Dne Otců, kdy večer vylosuji a zveřejním výherce na FB.

Tak hodně štěstí a zítra se můžete těšit na článek s tipy na dlouhé cesty autem s miminem 🙂