Do Vánoc sice zbývá ještě víc než dva měsíce, já ale vždycky říkám, že přípravy by se neměly podceňovat. U mě je to letos trochu jiné i tím, že jsem těhotná, snažila jsem se tedy všechno koupit už během září a října, abych pak v listopadu a prosinci měla klid a mohla si (alespoň obrazně) hodit nohy nahoru. Pro Ty z Vás, kteří s nákupy teprve začínají, mám super tip!

Jde o cashbackový portál Tipli. V češtině se pro tohle známé slovo jen těžko hledá správný překlad, nejjednoduššeji ale lze říct peníze zpět. A přesně tak to taky funguje. Vy nakoupíte na internetu a dostanete část peněz zpět. Přitom nemusíte udělat vůbec nic jinak, než normálně, jediné, na čem záleží, je jít na Vámi vybraný internetový obchod právě přes portál Tipli.

Tam si vyberete buď přímo svůj oblíbený obchod, nebo můžete využít rozčlenění do přehledných kategorií, třeba krása&zdraví. Právě lékárny tam mají celkem slušný cashback, a já v poslední době kupuju drogerii a čaje, případně další podobné věci už jen přes internet. Nebo tam můžete narazit třeba na slevy od skvělé české značky Manufaktura, kterou mám moc ráda.

Potěšilo mě i to, že tam mají můj oblíbený obchod Proděti. Tu a tam na něj Alanovi něco pořídím, odteď už se tam budu vracet ale právě přes Tipli. Protože třeba u sedaček, kočárků nebo dalších větších dětí je těch pár procent zpět z nákupu prostě znát.

Poslední fajn věcí, na kterou bych chtěla upozornot, je sekce letáků. V dnešní době by podle mě bylo super, kdyby se všechny letáky dělaly pouze elektronicky a šetřil by se tak cenný papír. Je to něco, co většina lidí stejně rovnou vyhodí, a nebo si to maximálně prolistuje, načež další týden dostanete do schránky další… Mít ale všechny letáky hezky po ruce v elektronické podobě je fajn – my se třeba často koukáme na Makro letáky, protože tam nejezdíme každý týden a zároveň ho máme blízko, takže když je tam nějaká fajn akce, vyplatí se tam zajet.

Doufám, že Vám tenhle post aspoň trochu pomůže, ušetřit nějakou tu korunu a nebo třeba jen nasbírat inspiraci na Vánoční dárky…